En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

امام جمعه قدس: مدیران اجرایی مقید به ساعات اداری نباشند

امام جمعه قدس: مدیران اجرایی مقید به ساعات اداری نباشند حجت الاسلام و المسلمین جوکار در جلسه شورای اداری با تأکید بر رعایت تقوا و ایثار در ادارات گفت: مسئولان الگو و مروج ایثار اجتماعی در جامعه باشند و خود را مقید به ساعات اداری نکنند.
شنبه 25 اسفند 1397

ناصربخت گفت: حل مشکلات مردمی با انسجام ملی میسر است

 ناصربخت گفت:  حل مشکلات مردمی با انسجام ملی میسر است فرماندار قدس گفت: حفظ انسجام داخلی را باید در رأس امور قرار دهیم و در این شهرستان مسئولین و مردم همه با همدیگر در یک مسیر واحد حرکت می کنند و با عزم و اراده خود در حل مشکلات مردم پیش می روند.
شنبه 25 اسفند 1397

تمدید نمایشگاه بهاره شهر قدس تا ۲۶ اسفند

تمدید نمایشگاه بهاره شهر قدس تا ۲۶ اسفند رئیس اداره صمت از تمدید شدن زمان برگزاری نمایشگاه بهاره مصلی شهرستان قدس تا ۲۶ اسفند ۹۷ خبر داد.
شنبه 25 اسفند 1397

فرماندار شهر قدس: همه مسئولان در حفظ کیان نظام اسلامی و رهبری تلاش کنند

فرماندار شهر قدس: همه مسئولان در حفظ کیان نظام اسلامی و رهبری تلاش کنند فرماندار قدس در جلسه شورای اداری گفت: در بخش مدیریت امور باید مسئولیت پذیر باشیم و فقط به دادن شعار اکتفا نکنیم و در حفظ کیان جایگاه رهبری باید دفاع کرده و خواسته های مردمی را مدیریت کنیم.
شنبه 25 اسفند 1397

انتصاب مسئول قرارگاه فرهنگی شهرستان قدس

انتصاب مسئول قرارگاه فرهنگی شهرستان قدس طی حکمی از سوی حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس، سید حسین محمودیان به عنوان مدیر اجرایی قرارگاه فرهنگی گام دوم انقلاب اسلامی شهرستان منصوب شد.
شنبه 25 اسفند 1397

گزارش تصویری؛

آخرین شورای اداری شهرستان قدس در سال 97 برگزار شد.

آخرین شورای اداری شهرستان قدس در سال 97 برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس، آخرین شورای اداری شهرستان قدس به ریاست علی اصغر ناصربخت فرماندار و با حضور مهندس محمودی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و امام جمعه و جمعی از مسئولین ادارات برگزار گردید.
شنبه 25 اسفند 1397

انتخاب مدیر برتر شهرستان قدس در سال 97

انتخاب مدیر برتر شهرستان قدس در سال 97 خانم ماریا سادات رضوی بخشدار مرکزی قدس در سال 1397 به عنوان برترین مدیر شهرستان قدس از جانب علی اصغر ناصربخت فرماندار انتخاب و معرفی گردید.
شنبه 25 اسفند 1397

در اقدام کم نظیر؛

تمامی درخواست کنندگان ملاقات عمومی در سال 97 با فرماندار قدس دیدار کردند.

تمامی درخواست کنندگان ملاقات عمومی در سال 97 با فرماندار قدس دیدار کردند. ملاقات عمومی همه روزه فرماندار قدس با دیدار چهره به چهره علی اصغر ناصر بخت با حدود 70 نفر از شهروندان در سال 97 خاتمه یافت.
شنبه 25 اسفند 1397

گزارش تصویری/ بازدید مشترک ادارات شهرستان قدس از معادن فعال

گزارش تصویری/ بازدید مشترک ادارات شهرستان قدس از معادن فعال به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس؛ این بازدید مشترک با حضور نمایندگان فرمانداری، دادگستری، شهرداری قدس، فرماندهی انتظامی، اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای، اداره صنعت ، معدن و تجارت، شبکه بهداشت و درمان، حفاظت محیط زیست و مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان قدس، نظام مهندسی معدن استان تهران وامورمنابع آب جنوبغرب استان تهران از معادن فعال صورت گرفت.
پنجشنبه 23 اسفند 1397

تجلیل مهندس ناصربخت از فرزندان شهدا فرمانداری شهرستان قدس

تجلیل مهندس ناصربخت از فرزندان شهدا فرمانداری شهرستان قدس به مناسبت ۲۲ اسفند روز بزرگداشت شهدا،مراسم تجلیل از فرزندان شهدای فرمانداری قدس برگزار شد.
چهارشنبه 22 اسفند 1397