En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

به مناسبت روز هوای پاک برگزار شد

یک روز پاک در شهرستان قدس

به مناسبت گرامیداشت روز هوای پاک، به همت کمیسیون اجتماعی و ورزش شورای اسلامی شهر قدس، مراسم روز هوای پاک در مدرسه شهیدان تقی زاده برگزار شد.
سه شنبه 25 دي 1397

شهردار قدس: ۲۶۵ هکتار بافت فرسوده در شهرقدس وجود دارد

شهردار قدس: ۲۶۵ هکتار بافت فرسوده در شهرقدس وجود دارد

شهردار قدس، با اشاره به چهار پروژه محرک در راستای بازآفرینی شهری در شهر قدس، بر لزوم تسریع در رسیدگی به پرونده‌های بازآفرینی شهری در کمیسیون ماده 5 تأکید کرد.
سه شنبه 25 دي 1397

گشت مشترک بازرسی از اصناف شهرستان قدس

گشت مشترک بازرسی از اصناف شهرستان قدس با حضور نمایندگان ادارات مربوطه و محوریت اداره بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی فرمانداری شهرستان قدس انجام گردید
سه شنبه 25 دي 1397

شهرداری قدس درآماده باش کامل است

 شهردار قدس، با اشاره به آمادگی تمامی نیروها و تجهیزات این شهرداری برای مواجهه با بحرانهای احتمالی، گفت: شهرداری قدس در آماده باش کامل است.
دوشنبه 24 دي 1397

رئیس تامین اجتماعی قدس؛

کارفرمایان و نیرو های انسانی سرمایه های کشور هستند

رئیس تامین اجتماعی قدس دراولین کارگاه آموزشی کارفرمایان که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد؛ گفت: کارفرمایان و نیرو های انسانی سرمایه های این کشور هستند که برای صیانت این سرمایه ها و بقا سازمان از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.
يکشنبه 23 دي 1397

تامین اجتماعی شهرستان قدس برگزار کرد

اولین کارگاه آموزشی برای کارفرمایان قدس

تامین اجتماعی شهرستان قدس، طی دستورالعملی اولین کارگاه آموزشی خود را برای کارفرمایان فعال سطح شهرستان برگزار کرد.
يکشنبه 23 دي 1397

ناصربخت فرماندار شهرستان قدس؛

قداست شغل پرستاری کم ازعبادت نیست

فرماندارشهرستان قدس به مناسبت روز پرستار در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی فرمانداری گفت: ارزش و قداست شغل پرستاری، درآموزه های دينی ما نيز مورد تأكيد قرارگرفته است و کم از عبادت نیست.
يکشنبه 23 دي 1397

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قدس گفت

رسانه هاو فضای مجازی در انعکاس دستاوردهای 40 ساله انقلاب، نقش ارزنده ای دارند

فیاض اللهیاری، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قدس در جلسه قرارگاه ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی که با حضور حسین حیدری، نماینده سردار حسن زاده فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام استان تهران و مسئول بسیج سازندگی استان تهران برگزار شده بود؛ گفت: رسانه ها و فضای مجازی در انعکاس برنامه‌های انقلابی نقش ارزنده ای دارند که در این رابطه باید با دقت بیشتری به رسالت خود عمل کنند.
يکشنبه 23 دي 1397

شهردار قدس تاکید کرد :

پروژه های عمرانی شهرداری قدس در اولویت قرار گیرند

شهردار قدس در جلسه با مشاوران پروژه های فنی و عمرانی شهرداری قدس، گفت: پروژه های عمرانی شهرداری باید در اولویت قرار گیرند.
يکشنبه 23 دي 1397

به مناسبت روز پرستار در قدس برگزار شد

همایش «بانوی انقلاب» به روایت تصویر

  به مناسبت ولادت حضرت زینب(س) و گرامیداشت روز پرستار، همایش «بانوی انقلاب» از سوی ستاد بزرگداشت چهل سالگی انقلاب اسلامی شهرستان قدس، در جوار یادمان شهدای گمنام این شهرستان برگزار شد.
يکشنبه 23 دي 1397