En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

مراسم زیارت عاشورا

مراسم پر فیض زیارت عاشورا در فرمانداری شهرستان قدس برگزار شد.

مراسم پر فیض زیارت عاشورا در فرمانداری شهرستان قدس برگزار شد. به مناسبت ایام شهادت حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) و یاران باوفایش مراسم پرفیض زیارت عاشورا با حضور امام جمعه محترم شهرستان قدس ، روسای محترم ادارات برگزارگردید
يکشنبه 17 شهريور 1398

پیربلوطی رئیس جدید دانشگاه آزاد شهر قدس شد

پیربلوطی رئیس جدید دانشگاه آزاد شهر قدس شد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی پس از استعفای مهدی فتح‌الله از ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای غرب استان تهران در حکمی عبدالله قاسمی پیربلوطی را به سمت سرپرستی این دانشگاه منصوب کرد.
يکشنبه 17 شهريور 1398

فرماندار قدس: ۱۷ شهریور نقطه عطفی درتاریخ انقلاب اسلامی است

فرماندار قدس: ۱۷ شهریور نقطه عطفی درتاریخ انقلاب اسلامی است سرپرست فرمانداری شهرستان قدس گفت: امروز ۱۷ شهریور ماه برگ زرینی از تاریخ  انقلاب اسلامی است، روزی که رژیم طاغوت از اوج گیری حکومت اسلامی به شدت نگران و هراسان بود، چرا که مردم در تمام صحنه ها حضور و وارد میدان شده اند و در جریان مبارزه با طاغوت و طاغوتیان، هیچ ترس و واهمه ای نداشتند و رژیم پهلوی می خواست با اجرای حکومت نظامی و کشتار جمعی، از اوج گیری مبارزه مردم جلوگیری کند.
يکشنبه 17 شهريور 1398

مربیان حوزه پیشگیری از آسیب های اجتماعی در شهر قدس آموزش می بینند

مربیان حوزه پیشگیری از آسیب های اجتماعی در شهر قدس آموزش می بینند اولین جلسه هماهنگی مربیان حوزه پیشگیری از آسیب های اجتماعی در بهزیستی شهرستان قدس برگزار شد.
يکشنبه 17 شهريور 1398

آموزش و پرورش برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب وظایف بنیادی برعهده دارد

آموزش و پرورش برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب وظایف بنیادی برعهده دارد امام جمعه شهرستان قدس با بیان اینکه سند تحول منشوری جامع برای ایجاد تحول در آموزش و پرورش است گفت: آموزش و پرورش برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب وظایف بنیادی برعهده دارد
يکشنبه 17 شهريور 1398

گزارش تصویری/ دیدار فرماندار قدس با سردار خانچرلي فرماندهی انتظامي ویژه غرب استان تهران

 گزارش تصویری/ دیدار فرماندار قدس با سردار خانچرلي فرماندهی انتظامي ویژه غرب استان تهران دکتر لیلا واثقی سرپرست فرمانداری شهرستان قدس به منظور ارتقاء سطح خدمات به شهروندان وضرورت تقويت بنيه لجستيك، افزايش نيروي انساني و... با سردار محسن خانچرلی فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران دیدار و گفت و گو کرد.
شنبه 16 شهريور 1398

کارگاه آموزشی تأسیس اقامتگاه‌های بوم‌گردی در شهرستان قدس برگزار می شوند

کارگاه آموزشی تأسیس اقامتگاه‌های بوم‌گردی در شهرستان قدس برگزار می شوند نشست آموزشی تأسیس اقامتگاه‌های بوم‌گردی با حضور بخشدار، دهیاران و روسای شوراهای اسلامی روستاهای تابعه در سالن جلسات بخشداری شهرستان قدس روز پنجشنبه 14 شهریورماه برگزار شد.
شنبه 16 شهريور 1398

گزارش تصویری

بازدید سرزده فرماندار قدس از دو مرکز بهداشتی و درمانی

 بازدید سرزده فرماندار قدس از دو مرکز بهداشتی و درمانی لیلا واثقی سرپرست فرمانداری شهرستان قدس به صورت سرزده از نحوه خدمات رسانی دو مرکز بهداشتی و درمانی به شهروندان بازدید و برافزایش سطح کیفی و کمی خدمات به مراجعه کنندگان در این مراکز درمانی و محقق شدن رضایت مندی شهروندان تاکیدکرد.
شنبه 16 شهريور 1398

فرماندار قدس؛ رشد جمعیت در قدس به تناسب ایجاد زیرساخت ها، همیشه چندگام جلوتر است

فرماندار قدس؛ رشد جمعیت در قدس به تناسب ایجاد زیرساخت ها، همیشه چندگام جلوتر است لیلا واثقی سرپرست فرمانداری شهرستان قدس به صورت سرزده از نحوه خدماترسانی دو مرکز بهداشتی و درمانی به شهروندان بازدید و برافزایش سطح کیفی و کمی خدمات به مراجعه کنندگان در این مراکز درمانی و محقق شدن رضایت مندی شهروندان تاکیدکرد.
شنبه 16 شهريور 1398

تاسوعا و عاشورا نمادارادت پیروان اهل بیت در تمام ادیان جهان است

تاسوعا و عاشورا نمادارادت پیروان اهل بیت در تمام ادیان جهان است امام جمعه شهر قدس گفت: تاسوعا و عاشورا نماد اظهار ارادت و مودت پیروان اهل بیت در تمام ادیان سراسر جهان است.
شنبه 16 شهريور 1398